Gesigneerd shirt Feyenoord

Huidig bod: 155.00

Uitverkocht

Gebruikersnaam Bied bedrag Datetime
a*******t 155.00 2017-06-17 09:49:19
p*****s 150.00 2017-06-06 19:32:27
a*******t 135.00 2017-05-17 21:04:30
l*********o 130.00 2017-05-17 17:47:03
f*****s 125.00 2017-05-17 15:21:41
a************n 30.00 2017-05-17 14:10:18
j************n 25.00 2017-05-17 11:38:31
Start veiling 0.00

Beschrijving

Een shirt met eeuwigheidswaarde! Het duurde achttien jaar voor de Rotterdamse volksclub de kampioensvlag weer mocht hijsen. Alles klopte afgelopen seizoen. De Feyenoordspelers die grossierden het gehele jaar door al in weekprijzen bij Voetbal Inside. Een unieke prestatie werd geleverd, met een uniek team. 34 Wedstrijden koploper! Op dit shirt alle kampioenen nog bij elkaar. Waarschijnlijk voor de laatste keer…..

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Gesigneerd shirt Feyenoord” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *