Gesigneerd shirt Ajax

Huidig bod: 180.00

Uitverkocht

Gebruikersnaam Bied bedrag Datetime
r********s 180.00 2017-06-11 10:36:13
d*********e 175.00 2017-06-08 19:58:34
p*****s 150.00 2017-06-06 19:33:13
r*********t 100.00 2017-05-17 21:06:53
Start veiling 0.00

Beschrijving

Geen landskampioen dit jaar maar toch overheersend in de Europa-league met voetbal, tegen Lyon ondermeer, dat de vingers deed aflikken. Lovende verhalen in Europese media. Spelersmakelaars wrijven zich in de handen om spelers elders onder te brengen voor de hoofdprijs. Op dit shirt staan ze allen nog bij elkaar. Shirt met eeuwigheidswaarde. Niet in geld uit te drukken, wel voor geld in uw bezit te krijgen.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Gesigneerd shirt Ajax” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *